БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЙ

 Дороги.

Це питання є на сьогодні чи не найбільш актуальним. На поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Васильківська в с. Новосілки та по вул. Машинобудівників в смт. Чабани виділено 10440,0 тис .грн., у т. ч.: 9 396,0 тис. грн. - з держбюджету та 1044,0 тис. грн. - 10% спів фінансування з селищного бюджету.
 Якщо в Чабанах фінансування та погодні умови сприяли заміні асфальтного покриття, хоча воно ще не доведене до остаточного завершення, то в с. Новосілки ремонт дороги завершили через погодні умови, не розпочавши. Ремонт дороги проводяться службою автомобільних доріг в Київській області за рахунок вищевказаних виділених коштів. Отже, хочемо ще раз вибачитися перед мешканцями вул. Васильківська за такі великі незручності. В УКРАВТОДОРі запевнили, що запланований ремонт дороги буде якісний та ремонтні роботи розпочнуться уже в третій декаді квітня місяця.
 На проектну документацію облаштування доріг – вул Центральна в смт. Чабани та вул. Теремська в с. Новосілки – витрачено із селищного бюджету 49,6 тис. грн.
 На поточний ремонт системи дощового водовідведення провулку  Польовий в смт. Чабани витрачено із селищного бюджету 199,6 тис. грн. На виготовлення проектно-кошторисної документації на встановлення пристроїв примусового зниження швидкості витрачено 30,9 тис. грн. із селищного бюджету та на роботи по встановленню пристроїв по вул. Покровська в смт. Чабани витрачено із селищного бюджету 269,7 тис. грн. Такі пристрої планується встановити в с. Новосілки по вул. Васильківська, після завершення ремонту дороги.

10

назад 9 стр.   далі 11 стр.