РОБОТА ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН

 Звернення громадян розглядаються на особистому прийомі громадян селищним головою, його заступниками та секретарями - селищної ради і виконкому, згідно графіку, затвердженого рішенням виконавчого комітету (в смт. Чабани - перша та третя середа кожного місяця та виїзний прийом в с. Новосілки - друга і четверта середа). Розглядаються звернення на профільних депутатських комісіях, рішення яких подаються на розгляд сесій селищної ради, на засіданнях виконавчого комітету. Окремі питання порушуються і на виробничих нарадах, які проходять на початку кожного робочого тижня, протоколюються та є на особистому контролі голови.
 Інтереси територіальної громади в селищній раді крім селищного голови представляють 26 депутатів та 20 членів виконавчого комітету, у т. ч. три заступники селищного голови. За звітний період проведено 32 засідання сесій селищної ради (для порівняння: 33 сесії проведено за 3 роки попередньої каденції) та 14 - засідань виконкому. На сесіях розглянуто 450 питань та прийнято 464 рішення Всі рішення за поіменним голосуванням, через електронну систему голосування оприлюднюються на офіційному сайті Чабанівської селищної ради в мережі Інтернет.
 При виконавчому комітеті працюють створені комісії:
 Адміністративна комісія, розглянула 15 протоколів про адміністративне правопорушення, за якими накладені та сплачені до селищного бюджету адміністративні штрафи в сумі 3026 грн.
 Житлова комісія, провела 9 засідань з питань розгляду заяв громадян щодо взяття на квартирний облік громадян для поліпшення житлових умов.
 Комісія з обстеження зелених насаджень. Комісія провела 8 засідань, склала 8 актів щодо питань видалення аварійних дерев чи тих насаджень, які потребували дозволу на видалення з інших причин.
 Опікунська рада органу опіки та піклування. Провела 8 засідань, на яких прийнято 18 рішень з питань опіки та піклування, захисту прав неповнолітніх дітей. Члени опікунської ради, разом із представниками депутатського корпусу здійснили 19 обстежень житлово-побутових умов сімей та склали відповідно 19 актів.
 На засіданні виконавчого комітету було розглянуто 245 питань та прийнято 280 рішень. Переважна кількість заяв від громадян була на предмет присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна. Таких заяв було 51. Про надання дозволу на звільнення від оплати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах «Дзвіночок» та «Яблучко» за пільгами малозабезпечених сімей – 8 заяв, за пільгами учасників бойових дій – 9 заяв, багатодітних сімей – 4 заяви, з питань поліпшення житла та взяття на квартирний облік за звітний період, звернулось 29 громадян, які за рішенням виконкому були взяті на квартирний облік як за пільгами учасників бойових дій в зоні АТО, за пільгами багатодітних, так і на загальних підставах.
 У 2016 р. кількість письмових звернень до селищної ради щодо надання матеріальної допомоги, склали 43,7 % від загальної кількості. Всі заяви від мешканців про надання матеріальної допомоги направлялися на вивчення постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, материнства та дитинства. Матеріальна допомога надається громадянам, згідно прийнятих на сесії ради рішень і становить від 500 грн до 2 тисяч грн. адресної допомоги, для учасників АТО - від 2-х до 5 тисяч грн, а пораненим воїнам - до 10 тисяч грн. На задоволення таких звернень громадян, у 2016 р. Чабанівською селищною радою виділено 481 тис. грн.
 Всього за звітний період до Чабанівської селищної ради надійшло 1908 звернень, у т.ч. 608 на особистому прийомі громадян, що на 44 % більше, ніж у 2015 р., у т. ч. з них:
 39 - колективних, 68 - від учасників та інвалідів війни, 5 - від інвалідів, 95 - від ветеранів праці, 39 - від осіб, що мають статус «діти війни», 8 - від членів багатодітних сімей, одиноких матерів, 7 - від учасників аварії на ЧАЕС. За звітний період 1725 питань (90%) було вирішено позитивно.

2

назад 1 стр.   далі 3 стр.