КУЛЬТУРА

Чабанівська селищна рада також не стоїть осторонь під­тримки та розвитку культури. Всі культурно-масові заходи в наших населених пунктах проводяться з а п ідтримки с елищної ради.

З серпня 2015 року на балансі селищної ради перебуває Центр культури та дозвілля (ЦКД) в смт Чабани в штаті якого працює 5 працівників.

Всебічну підтримку селищна рада надає таким колективам ЦКД як: вокальний дитячий ан­самбль «Веселі дзвіночки», вокальний ансамбль «Мрія», вокальний ансамбль «Сузір’я».

З метою збереження історич­них, національних українських традицій, вшанування ветера­нів війни та праці, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, воїнів-інтерна­ціоналістів, залучаються різні категорії та верстви населення до відзначення державних свят, проведення соціально-культур­них заходів.

Традиційними стало прове­дення ряду заходів, а саме:

- до Різдвяних свят;

- присвяченого Дню Святого Валентина, пісенний вечір «Лебеді кохання»;

- Вечір Пам’яті до Дня вша­нування учасників бойових дій на території інших держав;

- до річниці аварії на Чорнобильській АЕС;

- урочистий пам’ятний захід до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні;

- з нагоди професійного свята - Дня працівників культури;

- до державних свят - Дня Конституції України, до Дня Прапора та Дня Незалежності України.

Стало вже традиційним проведення свята в ЦКД в травні місяці, яке має назву: «Свято у родині – народження дитини», коли вітаються родини смт Чабани та с. Новосілки, в яких народилися в минулому році діти.

Але найбільше учасників святкових заходів збиралось на День селища Чабани, який святкувався на православне свято Трійці у форматі друго­го Всеукраїнського еко-етно- фестивалю «GREEN-FEST», а також на святкуванні Дня села Новосілки.

Вже традиційно, третій рік поспіль, в селищі Чабани стар­тувала «Велогонка Миру», пер­ша з серії міжнародних велого­нок Race Horizon Park-2018. На урочистостях з нагоди відкрит­тя змагань, за організації вико­навчого комітету, брали участь колективи дорослих і дітей ЦКД.

У Д ень П окрови П ресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва прохо­дило святкування Дня захисни­ка України.

З нагоди Свята Миколая Чу­дотворця у ЦКД пройшов ве­ликий концерт всіх творчих та художніх колективів ЦКД. Всі учасники концерту отримали солодкі подарунки від Чаба­нівської селищної ради та Гро­мадської організації «Розвиток Київщини».

В приміщенні актової зали Інституту землеробства ННЦ НААН України пройшов свят­ковий концерт, присвячений Дню працівників культури та майстрів народного мистецтва, а також Дню писемності та мови.

Творчі колективи – вокаль­ний дитячий ансамбль «Весе­лі дзвіночки», вокальний ан­самбль «Мрія», вокальний ансамбль «Сузір’я» за актив­ною участю дорослих та дітей, брали участь не лише в місце­вих заходах, а й в конкурсах та фестивалях на районному та обласному рівнях.

 

23

назад 22 стр.   далі 24 стр.