Територія та населення станом на 01.01.2018 р.

Територія Чабанівської селищної ради в порівнянні з минулим звітним періодом не змінилася та складає 582,9 га, у т.ч.: 322,6 га - смт.Чабани та 260,3 га - с. Новосілки.

У зв’язку з прийняттям генеральних планів смт. Чабани та с. Новосілки, введенням в межі земельних ділянок, були присвоєні назви новоутвореним вулицям: у смт. Чабани з’явилася вулиця: Троїцька (біля вулиці Юності), в с. Новосілки – вулиці Медова, Молодіжна (примикають до садового товариства «Яблуневий»), вулиці Олександрівська і Приміська (на колишніх ділянках інституту садівництва), вулиця Соборна та вулиця Миру (між Чабанами та Новосілками), вулиці Лісова, Підлісна і Зоряна (під лісом в с. Новосілки). Нововведені назви вулиць направлені до Державного підприємства «Національні інформаційні системи» для введення до словника державного реєстру.

. У двох населених пунктах, станом на 1 січня 2018 р. проживає близько 12,5 тисяч зареєстрованих осіб.

Із числа зареєстрованих осіб, людей пенсійного віку - понад 3 тис. осіб, у тому числі: учасників Другої світової війни - 2, інвалідів Другої світової війни – 1, прирівнених до них – 46 осіб, 35 учасників бойових дій – воїнів-інтернаціоналістів, багатодітних сімей – 54, підопічних  - 9, чорнобильців- 59 осіб, учасників бойових дій в зоні АТО – 72 особи, у тому числі 41 особа, які перебувають на обліку у Києво-Святошинському районному військовому комісаріаті.

 2017 році зареєструвалося 44 новонароджених дітей – жителів смт. Чабани та с. Новосілки. Загальну кількість фактично новонароджених дітей, батьки яких проживають на території Чабанівської селищної ради, встановити за кількістю зареєстрованих дітей та за виданими виконавчим комітетом свідоцтв про народження неможливо, так як такі свідоцтва батьки можуть отримувати за фактичним місцем народження дітей, в пологових будинках та реєструвати дітей за місцем реєстрації одного з батьків.

2

назад 1 стр.   далі 3 стр.