Співпраця та взаємозв’язки з вищими органами державної влади, народними депутатами, громадськими організаціями

Селищний голова, інші представники Чабанівської селищної ради, з метою вирішення нагальних питань, діючи в інтересах громади, співпрацюють з організаціями, установами, благодійними фондами, з представниками різних рівнів гілок влади: Верховної ради, Кабінету Міністрів, Київської обласної та Києво-Святошинської державних адміністрацій, депутатами рад всіх рівнів та різних політичних партій. Для вирішення важливих питань розвитку інфраструктури наших населених пунктів ми готові надалі співпрацювати з усіма, незалежно від політичних вподобань, хто готовий допомагати, сприяти в роботі Чабанівської селищної ради.
На сьогоднішній день, завдяки співпраці з депутатом Верховної Ради України – Олегом Ляшком є певні досягнення у співфінансуванні проекту будівництва загальноосвітньої школи в смт. Чабани. Також, оновлено в 2017 році дорожно-асфальтне покриття в по вул. Машинобудівників в смт. Чабани, по вул. Васильківська в с.  Новосілки та дороги Чабани-Новосілки. Встановлені два пішохідні мости на ділянці траси «Київ - Одеса», яка пролягає через селище Чабани - один - в районі зупинки «Чабани-2» та другий - біля торгового центру «Нова лінія».

 Тісно співпрацює з Чабанівською селищною радою у різних сферах життєдіяльності Громадська організація «Розвиток Київщини», надає матеріальну допомогу соціально-незахищеній категорії населення, допомагає продуктовими наборами, медикаментами, подарунками. Дітям із 5-ти сімей за категоріями: діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, дитина учасника УБД в зоні АТО, дитина з сім’ї тимчасово переміщеної особи (з Криму), напередодні Нового року були вручені від Громадської організації сучасні ноутбуки.
Також, волонтери Громадської організації «Розвиток Київщини». постійно надають допомогу в прибиранні та благоустрої території населених пунктів, озелененні.
Співпраця Чабанівської селищної ради з благодійним фондом «Від серця до серця» є відчутною для наших громадян, які є найменш соціально захищеними, потребують матеріальної підтримки. Благодійна організація допомагає одягом, дитячими речами, продуктами харчування, медичними препаратами, меблями (парти для школи).

6

назад 5 стр.   далі 7 стр.