СФЕРА ОСВІТИ, ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Діяльність в 2017 р. в цьому напрямі роботи була пріоритетною та результативною. Чабанівська селищна рада підтримує функціонуючі навчально-освітні дитячі заклади на території Чабанівської селищної ради та активно впроваджує будівництво довгоочікуваної та вкрай необхідної для громади загальноосвітньої школи в смт. Чабани.

Будівництво середньої загальноосвітньої школи на 720 місць в смт. Чабани

2017 рік був переломний в будівництві цього навчального закладу.
У зв’язку з запланованим будівництвом басейну та спортивного комплексу, в 2017 році було здійснено коригування проектно-кошторисної документації, проведено експертизу кошторисної документації та нову процедуру закупівлі на будівництво середньої загальноосвітньої школи на 720 місць в смт. Чабани. За її результатами Чабанівська селищна рада, будучи замовником будівництва, уклала договір підряду на суму 157 117,5 тис. грн. Протягом 2017 року залучено та освоєно з бюджетів різних рівнів:

з державного бюджету – 8 000,0 тис. грн.,
з районного бюджету – 5 000,0 тис.грн.,
з селищного бюджету – 1 036,6 тис.грн.

Новосілківська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів у с.Новосілки знаходиться на балансі та в управлінні Києво-Святошинської райдержадміністрації, але завжди є в центрі уваги та підтримки з боку селищної ради. У 2017 році Чабанівською селищною радою на реалізацію Програми «Про направлення дітей смт. Чабани та с. Новосілки на оздоровлення та відпочинок» з селищного бюджету виділено 200,0 тис. грн.

На території Чабанівської селищної ради діють два дошкільні навчальні заклади, які фінансуються з районного бюджету.

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Дзвіночок» у смт. Чабани виховує дітей віком від 2-х до 7-ми років. У закладі функціонує 10 вікових груп, серед них одна для дітей ясельного віку. Всього в дитячому садку станом на 01.01.2018 року виховується 430 дітей.
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Яблучко» в с. Новосілки станом на 01.01.2018 року виховує 272 дитини. У садочку функціонує 8 груп для дітей віком від 2-х до 7-ми років.

Протягом 2017 року на утримання дитячих навчальних закладів смт. Чабани та с. Новосілки витрачено 11 626,0 тис.грн., у тому числі:

на заробітну плату з нарахуваннями – 8 393,0 тис. грн.,
на харчування дітей – 1 445,5 тис. грн.,
на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 1 357,0 тис.грн.,
на інші поточні видатки – 430,5 тис.грн.
На харчування дітей у вигляді батьківської плати протягом 2017 року надійшло 1 243,0 тис.грн.

Капітальні видатки на утримання дитячих навчальних закладів на 2017 рік районним бюджетом не передбачалися. Враховуючи нагальні потреби дошкільних установ, з бюджету Чабанівської селищної ради профінансовано наступні капітальні видатки:

По ДНЗ (ясла-садок) «Дзвіночок» в смт. Чабани:

придбання системи очищення води – 22,5 тис.грн.,
капітальний ремонт покрівлі – 275,8 тис.грн.,
поточний ремонт приміщень – 124,6 тис.грн.

По ДНЗ (ясла-садок) «Яблучко» в с. Новосілки:

придбання системи очистки води – 22,0 тис.грн.,
придбання програми «Парус-бюджет» - 20,0 тис.грн.,
капітальний ремонт будівлі (цоколь та мощення) – 398,7 тис.грн.,
капітальний ремонт господарчої будівлі – 226,8 тис.грн.,
заміна вікон – 27,2 тис.грн.,
капітальний ремонт коридору – 70,0 тис.грн.,
капітальний ремонт зовнішнього вуличного освітлення – 267,1 тис.грн.

Також, за рахунок благодійних коштів Громадської організації «Розвиток Київщини» виготовлено та встановлено комплект кухонних меблів в їдальні для двох вікових груп на суму - 20 000 грн.

Крім того, у 2017 році з селищного бюджету для дітей ДНЗ «Дзвіночок» та «Яблучко» виділено 90,0 тис. грн. на придбання святкових дитячих подарунків до Дня Святого Миколая.
Питання розвитку фізичної культури і спорту є важливим та пріоритетним, перебуває в центрі уваги як з боку селищної ради та з боку педагогів та батьків.
У 2017 році було профінансовано участь у змаганнях для команд, які здійснюють діяльність на території Чабанівської селищної ради, у розмірі 20,0 тис.грн.
Крім того, в рамках реалізації Програми розвитку масового спорту, Чабанівською селищною радою профінансовано придбання інвентаря, форми та приладдя для спортивних команд та гуртків на суму 168,4 тис.грн.
За рахунок коштів районного бюджету в с. Новосілки встановлено дитячий майданчик вартістю 120,0 тис.грн.
У травні 2017 року за ініціативи багаточисельної батьківської громади смт. Чабани, було урочисто відкрито «Першу футбольну академію» для дітей дошкільного віку «Зірки футболу». Вихованцями футбольної академії стали вже понад 90 дітей, серед яких 11 дівчаток.
Під керівництвом досвідчених тренерів діти освоюють вправи, спрямовані на розвиток координаційних здібностей, гнучкості, швидкості; навчаються елементам техніки гри у футбол і освоюють вміння працювати в команді.
З березня 2017 року функціонує «Студія «Грація». На сьогоднішній день школу художньої гімнастики - відвідують понад 50 учнів, жителів смт. Чабани та с. Новосілки. Кількість юних спортсменок постійно збільшується.
Завдяки підтримці Чабанівської селищної ради, у грудні 2017 року було придбане нове килимове покриття, що дозволяє продуктивно тренуватися в комфортніших умовах. Тренування проводять кваліфіковані тренери з художньої гімнастики.
Відкрито гуртки спортивних танців для дітей та дорослих. Користуються популярністю серед наших мешканців відкриті в 2017 році гуртки з різних напрямів – спортивних, бальних танців, хіп-хопу, сучасного танцю, бойового гопака.
Успішно продовжують підготовку юних спортсменів на території ради секції з греко-римської боротьби, баскетболу, велоспорту BMX, дитячого фут-залу, кік-боксингу, східних єдиноборств та інші.
Підтримуючі здоровий спосіб життя та розуміючи необхідність оздоровлення підростаючого покоління, Чабанівська селищна ради активно допомагає розвитку дитячого футбольного клубу «Авангард». На сьогоднішній день, крім хлопчиків, в клубі займається вже 55 діточок віком від 7-ми до 12-ти років. На кожному тренуванні юні футболісти набувають досвіду як в спортивному плані, так із елементами самоорганізації та покращення дисципліни.

Наші юні спортсмени протягом року брали участь в змаганнях різних рівнів, у т.ч. і міжнародних, та виборювали призові місця. Кращих юних спортсменів Чабанівська селищна рада разом з Громадською організацією «Розвиток Київщини» відзначали подарунками та призами.

У звітному році відбулась чергова знакова подія – на велотреку, який знаходиться на території смт. Чабани, проходили Міжнародні змагання з велоспорту Horizon Park Race for Peace, за участю команд спортсменів з багатьох країн світу. Організаційними питаннями щодо підготовки даних змагань в Чабанах займався виконавчий комітет Чабанівської селищної ради.

10

назад 9 стр.   далі 11 стр.