ОЗЕЛЕНЕННЯ

Протягом 2017 року продовжувалася діяльність, спрямована на благоустрій територій населених пунктів Чабанівської селищної ради: видалення чагарників і сухостійних дерев, корчування пнів, прибирання узбіч доріг, догляд за зеленими насадженнями та газонами.

У 2017 році було здійснено озеленення територій смт. Чабани та с. Новосілки, зокрема, придбано та висаджено багаторічні дерева, кущі та оформлено декоративні експозиції в смт. Чабани та в с. Новосілки на загальну суму 777, 5 тис.грн.

Біля багатоповерхових будинків по вул. Юності закладено сквер відпочинку громадян з ландшафтним дизайном. Висаджено дерева та кущі рідкісних декоративних порід у загальній кількості 85 одиниць, а саме: ялівці вертикальні, горизонтальні та колоновидні, горобина скандинавська, сумах оленерогий, пухироплідник калинолистий, сливи Піссарді, берези бородавчаті, ялини звичайні, липи дрібнолисті, бузок звичайний, вишні плакучі. Висаджена декоративна експозиція «Флора мікс».

Насаджена алея з липи дрібнолистої в смт. Чабани по вул. Покровська та біля масиву «Яблуневий» у кількості 100 дерев. Висаджено 17 дерев на прибудинковій території біля багатоповерхового будинку № 6-Б по вул. Машинобудівників, а саме: ялина звичайна та ялина колюча, тис ягідний, клен гостролистий.

Висаджено алею з клену гостролистого та клену цукрового в кількості 112 дерев по вул. Васильківська в с. Новосілки. Також висаджено 56 одиниць дерев та кущів біля житлових будинків в с. Новосілки, а саме: сосна гірська, ялівець угорський, туя західна шаровидна та пірамідальна, гвоздика альпійська, ялівець звичайний та козацький, барбарис Тунберга, кольквіція чудова, форзиція зелена.

13

назад 12 стр.   далі 14 стр.