КУЛЬТУРА, КУЛЬТУРНО-МАСОВІ ЗАХОДИ

У звітному періоді діяльність у сфері культури представлена Центром культури та дозвілля в смт. Чабани (далі – Центр) та заходами в Будинку культури в с.  Новосілки.
Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради координує діяльність Центру. Кожного місяця, на засіданнях виконкому затверджуються плани роботи та заслуховуються звіти про виконану роботу.
У Центрі проводилися заходи з нагоди державних та релігійних свят, пам’ятних чи визначних дат а також майстер-класи, гурткова робота.

У 2017 році Центром організовувалися українські вечорниці до Різдвяних свят.

У 2017 р. в Центрі за підтримки Чабанівської селищної ради, вже традиційно, було проведено виставку-ярмарку «Візерунки Великодня», де діти презентували власні вироби, а Чабанівська селищна рада відзначила переможців грамотами та грошовими винагородами.
За сприянням Чабанівської селищної ради відбулися урочисті заходи до Дня Примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій Війні. У програмі урочистих заходів відбулися панахиди за загиблими та померлими під час Другої Світової війни та урочиста програма, по закінченню якої бажаючих учасників заходу частували кулішом та солдатською кашею.
Проходили заходи з нагоди 26-ї річниці Незалежності України, на які були запрошені учасники бойових дій в зоні АТО.
Велику кількість дорослих та дітей в Центрі зібрали заходи до Дня сім’ї, Вишиванки, Матері на святі «Україна – велика родина».
Чудовим та яскравим дійством пройшли в Центрі Андріївські вечорниці, із традиційним ворожінням та кусанням калити.
З нагоди Свята Миколая Чудотворця було організовано великий звітний концерт всіх творчих та художніх колективів Центру, який пройшов в актовій залі Інституту землеробства ННЦ НААН України. Всі учасники концерту отримали солодкі подарунки від Чабанівської селищної ради та Громадської організації «Розвиток Київщини».
У звітному році, із залученням народних умільців, організовувалися майстер-класи для дорослих та дітей.
Творчі колективи - вокальний дитячий ансамбль «Веселі дзвіночки»,вокальний ансамбль «Мрія», вокальний ансамбль «Сузір’я» за активною участю дорослих та дітей, брали участь не лише в місцевих заходах, а й в конкурсах та фестивалях на районному та обласному рівнях. За підтримки Громадської організації «Розвиток Київщини», колектив ансамблю «Мрія» брав участь у міжнародному пісенному фестивалі Хліба, який проходив у Польщі.
Але найбільшу кількість учасників святкових заходів збирали День селища Чабани, яке вперше святкували на православне свято Трійці в рамках Першого Всеукраїнського еко-етно фестивалю «GREЕN FEST», та День села Новосілки.
Чабанівською селищною радою було виділено кошти на оренду сцени та обладнання, виконавчим комітетом проведено організацію заходів та запрошення на заходи відомих шоу-зірок. Незвичні, вишукані декорації заходів, яскравий виступ запрошених відомих артистів та ведучих заходів не залишили байдужими ні дорослих, ні дітей. На залучені благодійні кошти були придбані цінні подарунки на святкові лотерейні квитки, які розігрувалися на цих заходах.

8

назад 7 стр.   далі 9 стр.