БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЙ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ. ОЗЕЛЕНЕННЯ

Дороги

Питання ремонту та обслуговування доріг в населених пунктах залишається одним із пріоритетних. Якісні дороги – це не лише зручно та безпечно для людей, це наше обличчя.

На початку 2017 рку завершено поточний середній ремонт автомобільної дороги по вул. Машинобудівників, на що з державного бюджету було виділено 592,1 тис.грн. та з селищного бюджету – 334,7 тис. грн.

Також у 2017 році було здійснено поточний середній ремонт автомобільної дороги Чабани – Новосілки: за рахунок державного бюджету залучено 7 939,5 тис.грн., співфінансування з селищного бюджету, з урахуванням додаткових робіт, обсяг яких визначено Чабанівською селищною радою, склало 3 810,9 тис.грн.

Ремонт доріг загального користування здійснювався Управлінням автомобільних доріг у Київській області.

Завдяки співпраці представників депутатського корпусу Чабанівської селищної ради з вищезазначеним Управлінням, на трасі «Київ-Одеса» було встановлено шумопоглинаючі пристрої.

Чабанівською селищною радою протягом 2017 року профінансовано виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію доріг та проїздів в двох населених пунктах на суму 182,0 тис.грн., у тому числі підготовлені проекти на реконструкцію доріг до нової школи, що будується в смт. Чабани.

На невідкладний поточний та капітальний ремонт ділянок доріг в смт. Чабани та с. Новосілки виділено 767,8 тис. грн.

У 2017 році значну увагу також було приділено капітальному ремонту тротуарів на території смт. Чабани та с. Новосілки, зокрема, відремонтовано тротуари в с. Новосілки по вул. Нова, в смт. Чабани по вул. Машинобудівників, 2, 4 , 4 А, 6, 6 Б та по вул. Юності, 1 на загальну суму 3 584,2 тис.грн.

12

назад 11 стр.   далі 13 стр.