Фізкультура і спорт.

Цей напрям роботи потребує особливої уваги як з боку селищної ради, так і педагогів та батьків. Пропагування здорового способу життя, розвиток фізкультури і сорту – головна мета діяльності.
 У 2016 р. заплановано організацію спортивних гуртків та клубів з різноманітних видів спорту. На нашу думку, необхідно щоб управління спортивними організаціями були контрольовані. Адже необхідна в першу чергу фінансова підтримка таких клубів, гуртків, секцій. Коли звертаються до селищної ради щодо надання допомоги на форму, придбання інвентаря, оплати для участі в змаганнях тощо, ми повинні допомогти як місцевий орган самоврядування. Але коли не відомо, скільки чітко потрібно коштів, куди вони будуть витрачені, хто візьме на себе матеріальну відповідальність за придбаний інвентар, скільки учасників, скільки взагалі дітей відвідує ті чи інші секції, гуртки, скільки дітей саме із наших населених пунктів відвідують гуртки, клуби, секції та ще, багато інших питань виникають як у голови, депутатів Чабанівської селищної ради, так і в батьків, багатьох членів нашої громади. Тому, в 2016 р. при Чабанівській селищній раді створено комунальне підприємство «Центр спортивного розвитку». Наразі вирішуються організаційні питання, проводиться ремонт у приміщеннях для розміщення спортивних клубів у нежитловому будинку №1 по вул. Одеське шосе в смт. Чабани.   На території ради, в 2-х населених пунктах, функціонують 4 футбольні клуби для дорослих.
 При Новосілківській ЗОШ функціонує баскетбольний клуб «Багіра» та - з велосипедного спорту по ВМХ.
 У 2016 р. селищна рада, з залученням спонсорських коштів, здійснювала фінансову підтримку спортивних клубів для участі дітей в змаганнях на Всеукраїнських та Міжнародних спортивних турнірах. Наші спортсмени займали на цих турнірах призові місця. З нагоди Дня фізкультури і спорту та за значні здобутки в цих видах спорту, дітям були вручені заохочувальні подарунки, подяки, грамоти від селищної ради.
 За участь у районних змаганнях з футболу сплачено внески з бюджету селищної ради в сумі 33,0 тис.грн.
 Здійснювалася в звітному році допомога в придбанні спортивних матраців, форми, іншого спортивного інвентаря для вихованців спортивного клубу греко-римської боротьби, який функціонує в с. Новосілки.
 На суму 117,2 тис.грн. із бюджету селищної ради придбано спортивний інвентар та форми. У 2016 р. організовано міні-футбол для дітей з 6-ти років.
 У 2016 р. Чабанівська селищна рада брала участь в підготовці та проведенні міжнародних змагань з велоспорту, за участю 27 –ми країн світу.
 У 2017 р. спортивна велотраса передана в комунальне відання Чабанівської селищної ради. На сьогодні вже ведуться проектні роботи по реставрації велотраси, приведення її до відповідних норм.
 На реконструкцію міні-футбольного майданчика по вул. Юності в смт  Чабани витрачено 200,0 тис. грн., виділених з селищного бюджету.
 Також, в 2016 р на облаштування дитячих майданчиків на території смт. Чабани та с. Новосілки. витрачено 81,6 тис. грн. із селищного бюджету.
 У 2016 р. планувалося відкриття у дитячому садочку «Дзвіночок» смт. Чабани школу художньої гімнастики ім. І. Дерюгіної для дітей від 2-  х років, яка розпочала свою діяльність на початку 2017 р. Така ж школа планується і при дитячому садочку «Яблучко» в с. Новосілки.
 Крім того, заплановано відновити велобазу «Колос» в буд.№1, вул. Одеське шосе, смт. Чабани та організувати для дітей та дорослих в підвальному приміщені цього будинку спортивні клуби по боксу, шахах тощо.

8

назад 7 стр.   далі 9 стр.