ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ.

 Впродовж 2016 р. проводилися роботи з видалення чагарників, сухостійних дерев, прибирання узбічь дороги, стихійних сміттєзвалищ тощо.
 Із залученням благодійних коштів здійснювалася обрізка дерев, видалення аварійних дерев на території смт. Чабани та с. Новосілки на суму 150,0 тис. грн.
 На суму 500 тис. грн. із благодійних коштів здійснювався благоустрій територій та очищення лісосмуг в адміністративно-територіальних межах Чабанівської селищної ради та благоустрій кладовищ.
 Наша мета – зробити населені пукти чистими, охайними. Хотілося б щоб всі це розуміли та залучалися до нас. Адже є деякі «господарі», які маючи у своєму володінні земельні ділянки від 0,20 до 0,40 га, використовують узбіччя дороги, територію, прилеглу до своїх домоволодінь, для розміщення будівельних матеріалів, сміттєвих відходів, заведення чагарників тощо. Хочемо наголосити, що вулиці, узбіччя вуличних доріг, території від парканів приватних будинків до дороги належать до земель загального користування, тобто не є приватною власністю. Тому, розпочата в 2016 р. робота з очищення центральних вулиць населених пунктів, продовжується в 2017 р. та наступним етапом проводитиметься очистка інших вулиць населених пунктів. Власникам, які є порушниками порядку, вручаються приписи про попередження та через адмінкомісію стягуються штрафи.
 На виготовлення проектів землеустрою щодо встановлення і зміни меж в смт. Чабани із селищного бюджету витрачено - 70,0 тис.грн., та в с.  Новосілки - на такі роботи витрачено 123, 0 тис. грн., на кадастрові роботи в обох населених пунктах витрачено 73, 0 тис. грн.
 У 2016 р. за кошти із селищного бюджету на суму 38,5 тис. грн. було встановлено пам’ятник на могилі Невідомого Солдата по вул. Васильківська в с. Новосілки, відкриття якого було приурочено до Дня села Новосілки.
 Із селищного бюджету були виділені кошти в сумі 140 тис. грн. на виготовлення та встановлення інформаційних вказівників (стели) в обох населених пунктах.
 У 2017 р. планується благоустрій території біля районного Будинку культури, зокрема передбачається встановлення «Меморіалу пам’яті», в знак вшанування пам’яті наших односельців, які загинули в роки Другої світової війни, у роки голодомору, вшанування загиблих учасників бойових дій- воїнів– інтернаціоналістам, ліквідаторів ЧАЕС, тим, хто загинули в наше сьогодення на захисті Батьківщини, героям Небесної сотні.

11

назад 10 стр.   далі 12 стр.