З метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадськості на офіційному сайті Чабанівської селищної ради оприлюднено заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки – «Розділу охорона навколишнього природного середовища» детального плану території багатоквартирної житлової забудови в смт Чабани Фастівської району Київської області за посиланням:

Строк громадського обговорення заяви – 15 днів з дати даної публікації.

Відповідальна особа: Бардис О.М. – заступник селищного голови з питань житлово – комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля;

Зауваження та пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника в Чабанівську селищну раду Фастівського району Київської області (вул. Машинобудівників, 4А, смт Чабани, Києво-Святошинський район, Київська область, 08162, тел. (044) 526-23-74).