Олександр Киризлієв

ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ

ГОЛОВА ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Народився 14 серпня 1981 року у селі Житні гори (Київська область).

Наразі Олександр Киризлієв, разом із сім'єю, проживає у Чабанах. Освіта повна вища. У 2003-му році закінчив Таврійську державну аграрну академію, здобув кваліфікацію інженера-механіка. За роки своєї трудової діяльності Олександр Киризлієв проявив себе як фаховий спеціаліст в області управління, який вміє вчасно виявити проблему, знайти правильні шляхи її вирішення та проконтролювати хід виконання поставлених задач, зарекомендував себе як досвідчений керівник, який користується авторитетом у колег, депутатів, громади.

Одним із головних, приорітетних завдань, які поставив перед собою Олександр Федорович (ще у передвиборчій програмі), разом зі своєю командою однодумців, є будівництво сучасної школи зі спортивним комплексом та басейном у Чабанах.

  • 2003-2009р. – приватна агрофірма «Колос» – головний інженер
  • 2009-2011р. – ОСББ ЖКГ «Комунальник» – голова правління ОСББ
  • 2011-2014р. – ВУЖКГ смт Чабани – начальник ВУЖКГ СМТ Чабани
  • 07.2014р. – ДП МВС України «Розвиток» – заступник директора
  • 09.2014р. – ДП МВС України «Розвиток» – директор

З 2016 року - навчається в НАЦІОНАЛЬНІЙ АКАДЕМІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ при ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

Голова Чабанівської селищної ради, майже весь вільний час займається громадською діяльністю. Активно допомагає бійцям АТО, дитячим та освітнім навчальним закладам, ветеранським організаціям Чабанів і Новосілок. Головною його метою - є створення комфортних та безпечних умов проживання для нашої громади. Займається питаннями благоустрою селищ, розвитком інфраструктури, задля комфортного проживання наших жителів. Олександр Киризлієв одружений, виховує чотирьох дітей.