Дорогі діти! Шановні вчителі та батьки!

Перший день осені завжди особливий, адже попереду важливий період – час навчання. Здобуті в школі знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися в океані життя. Тож сьогодні, 1 вересня, я щиро вітаю вас із початком нового навчального року!
Цього дня вперше сіли за парти і помандрують країною знань 190 першокласників Новосілківського академічного ліцею «Ерудит» Чабанівської селищної територіальної громади. Віднині для них багато чого вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель.
Також, сьогодні надзвичайно важливий день і для учнів-випусників 9-х та 11-х класів, адже цей навчальний рік буде останнім у рідній школі. Цьогорічний перший дзвоник сповістить вам, дорогі випускники, про початок фінішної прямої, яку ви маєте пройти з гідністю, аби накопиченого за всі шкільні роки багажу знань вистачило для продовження навчання у вищій школі.
Бажаю всім учням мирного неба, здоров’я, терпіння, благополуччя та наполегливості в навчанні. Будьте відповідальними, активними та допитливими. Успіхів вам та впевненості в підкоренні нових вершин знань!
Батькам бажаю терпіння, мудрості, взаєморозуміння з дітьми в нелегкому процесі навчання!
Вірним другом і порадником, мудрим наставником та помічником протягом усього навчання, звичайно, є педагог! Тож бажаю великій педагогічній родині Новосілківського академічного ліцею «Ерудит», вихователям ДЗО «Яблучко» в Новосілках та «Дзвіночок» в Чабанах натхнення, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві. Здоров’я вам, успіхів, родинного тепла, поваги і шани від батьків та учнів!
Миру, добра, щасливої долі! Зі святом Днем знань!

З повагою Голова Чабанівської селищної ради ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ