Шановні жителі Чабанівської селищної територіальної громади!

Від імені Чабанівської селищної ради, її депутатського корпусу та виконавчого комітету, від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди головних державних свят - Дня Державного Прапора України та ювілейної 30-ї річниці з Дня Незалежності України!

Рівно 30 років тому здійснилася мрія багатьох поколінь українців – наша нація здобула право самостійно визначати свою долю у власній країні, а на карті світу з’явилася незалежна держава Україна!

Кожна нація, виборюючи незалежність та розбудовуючи державу, обирає символи своєї єдності, свободи, сили та честі. Символом національного відродження нашої держави є синьо-жовтий Державний прапор України, який ми шануємо і бережемо як найвищу національну святиню, та 23 серпня відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України, й з півночі до півдня, хоча ми різні, але ми єдині!

Протягом багатьох віків наш народ боровся за свободу рідної землі. Та саме нашому поколінню випала велика відповідальність не тільки розбудовувати нову Українську державу, а й відстоювати її єдність і цілісність. У ці дні, традиційно, ми вшановуємо тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України, ветеранів війни та праці, як військових так і цивільних…

Відзначаємо тих, хто своєю щоденною працею сприяє розбудові та соціально-економічному, культурному розвитку нашої держави, зокрема нашої селищної територіальної громади:

• працівників наших комунальних підприємств «Керуюча компанія Чабани» та «Керуюча компанія Новосілки»
• тих, хто дбає про освіту та виховання дітей, педагогів Новосілківського академічного ліцею «Ерудит», закладів дошкільної освіти «Дзвіночок» в смт Чабани та «Яблучко» в с. Новосілки, дитячої школи мистецтв, працівників-організаторів спортивних дитячих клубів та гуртків
• працівників культури
• науковців інституту землеробства та інституту садівництва НААН України
• медичних працівників – Чабанівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та Новосілківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Пункту екстреної медичної допомоги
• працівників поштового зв’язку
• працівників сфери обслуговування та підприємців
• всім, хто несе службу в  правоохоронних органах - Чабанівському відділенню Національної поліції України у Київській обл., 44-ї Державної пожежно-рятувальної частини головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Київській області, що знаходяться в смт Чабани.

Сьогодні перед нами ще багато важливих завдань, але головні з них – мир і перемога. Україна обрала незалежність!
Віримо, що над нами завжди буде блакитно-жовтий прапор і мільонами голосів звучатиме Гімн України.

Любіть Україну, служіть Україні!
Україна – це ми!

З повагою Голова Чабанівської селищної ради ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ