В Новосілківській загальноосвітній школі 1-3 ступенів навчання Києво-Святошинського району Київської області відбулися урочистості з нагоди Дня Знань та свята Першого Дзвоника, розпочався новий 2019-2020 навчальний рік.
З самого ранку біля школи було людно…Батьки, учні та першокласники,-всі спішили до школи, яка сьогодні радісно відкрила свої двері для учнів в Країну Знань.
Це справжнє свято для всіх, учнів школи , першокласників, майбутніх випускників 11-го класу, їхніх батьків та безумовно всього педагогічного колективу і директора школи.
Перші дні вересня завжди є знаковими для кожної української родини, бо розуміємо , що пройшов ще один життєвий період, пролетів ще один навчальний рік, наші діти стали старші на один рік, а разом з ними і ми…Розуміємо про велику нашу відповідальність перед підростаючим молодим поколінням, необхідністю створити максимально комфортні умови для навчання та виховання дітей в навчальних закладах. Свято 1-го вересня завжди залишається в пам’яті кожної людини і викликає багато спогадів про дитинство, батьків, які дали життя і колись вперше привели до школи, першу вчительку та вчителів, які навчили грамоті та дали перші уроки життєвого досвіду, однокласників…
На свято до школярів завітали голова Чабанівської селищної ради Олександр КИРИЗЛІЄВ разом зі своїми заступниками, представниками Виконавчого комітету та апарату селищної ради, місцевими депутатами, представники громадських, ветеранських та профспілкових організацій Новосілок і Чабанів.
Вітальним словом до всіх присутніх звернулася а директор школи, депутат Ірина Олегівна Ліщук, яка і відкрила урочисті святкові заходи.
Голова Чабанівської селищної ради, Почесний голова громадської організації «Розвиток Київщини» ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ привітав всіх учнів, педагогів та батьків з початком нового навчального року, побажав успіхів у навчанні та нових звершень, впевненості у власних силах, досягнення своєї мети у житті, знайти взаємопорозуміння з вчителями, батьками та однокласниками.
Від громадської організації «Розвиток Київщини» та Олександра Киризлієва, вже традиційно, всі першокласники отримали подарункові ранці з необхідними канцелярськими наборами для навчання.
Учні школи разом з першокласниками підготували чудову святкову програму.
Цього року до школи в Новосілках у перший клас пішло 165 учнів.
ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ПЕРШОГО ДЗВОНИКА ТА ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!
БАЖАЄМО УСПІХІВ У НАВЧАННІ!

З повагою, Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради