Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом – Днем Вчителя та Днем працівників освіти! Святом людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах і залишаються вірними покликанню вчителя на все життя.
Особливі вітання педагогічним колективам академічного ліцею «Ерудит» та ДНЗ «Яблучко» в Новосілках , ДНЗ «Дзвіночок» в Чабанах!
Ваша праця – це запорука духовного і морального зростання підростаючого покоління. Ви навчаєте дітей та учнів творчо мислити, пізнавати й опановувати світ, формуєте їх духовно і фізично, прищеплюєте їм життєві принципи та неоціненні скарби людських якостей, допомагаєте орієнтуватися у складному і мінливому сучасному світі. А також ви даруєте дітям своє тепло і любов.
Зараз для освітян напружена пора змін. Освітянська галузь перебуває в стадії реформування, а 2020 рік змусив освітян та учнів працювати в нових, дистанційних умовах навчання через небезпеку короновірусу. Але я впевнений в тому, що впровадження реформ в повній мірі забезпечить кожному доступну та якісну освіту. Сформує нове покоління українців – освічених, патріотичних, відкритих до світу.
Чабанівська селищна рада, як місцевий орган самоврядування, і надалі докладатиме максимум зусиль для того, щоб були створені належні та комфортні умови для самореалізації кожного учня, вчителя і вихователя. Ми вважаємо одним із пріоритетних питань якість навчання школярів, сприяння навчальному процесу, допомоги у розвитку матеріально-технічної бази закладів освіти.
Сьогодні в незалежній Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.
В цей День особливі вітання педагогічним працівникам, які перебувають на заслуженому відпочинку! Низький уклін вам за вагомий внесок у розвиток освіти! Ваші мудрість та знання зберегли і примножили найкращі традиції галузі, возвеличили значення Вчителя, як провідника вічних цінностей.
Приємно, що щороку освітянська родина поповнюється молодими спеціалістами, які з вдячністю використовують досвід ветеранів-педагогів, а також приносять у роботу сучасні новації.
День Вчителя – це свято, яке залишається з нами назавжди!
Бажаю вам високого професіоналізму, творчого натхнення, мудрості і терпіння, впевненості у завтрашньому дні! Миру, сімейного благополуччя та злагоди!

З повагою Голова Чабанівської селищної ради
Почесний Голова ГО «Розвиток Київщини»
ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ