У зв’язку із необхідністю виконання державних наукових програм та проведення комплексу польових робіт із вирощування насіння сільськогосподарських культур, виконавчий комітет Чабанівської селищної ради повідомляє, що 12 травня 2020 року Національним науковим центром «Інститут землеробства НААН» буде проводитися внесення пестицидів різних класів небезпеки.

Проведення вищевказаних заходів здійснюватиметься у ранкові та вечірні часи. Про проведення обробки поля пестицидами на межі поля буде встановлено відповідні інформаційні таблиці.

З огляду на вищевикладене, просимо жителів селища Чабани обмежити перебування на полях та біля полів у період роботи обприскувачів і після завершення даного технологічного заходу.

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради.