З метою організації роботи щодо захисту конституційних прав і законних інтересів дітей та сімей Чабанівської селищної ради Фастівського району Київської області, відповідно до Сімейного кодексу України, Цивільного кодексу України, законів України «Про охорону дитинства», Чабанівська селищна рада створила Службу у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Чабанівської селищної ради Фастівського району Київської області.

З метою організації та виконання законів України просимо Вас бути не байдужими!!!
Сім’я- це перший соціальний інститут у житті будь-якої людини і важливий чинник її успішної реалізації в майбутньому. Саме тому соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах є одним з пріоритетних напрямків діяльності соціальної сфери нашої громади.
Якщо Ви зазнаєте домашнього насильства або у Вашій сім’ї існує загроза його вчинення ,звертайтесь за адресою:
с.Новосілки вул. Садова 6, кабінет соціального працівника.
Інспектор служби справ дітей та сім’ї
Курінна Ніна Петрівна
Соцільний працівник