ОГОЛОШЕННЯ

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018р., Комунальне підприємство «Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області» повідомляє про намір щодо зміни діючих тарифів на послуги теплопостачання для населення, бюджетних установ та інших організацій.

Сальмонельоз. Як запобігти захворюванню

Сальмонельоз – гостре інфекційне кишкове захворювання, збудниками якого є різні види бактерій роду Salmonella. Сальмонела вражає шлунково кишковий тракт, іноді може протікати з тифоподібними симптомами, рідше у вигляді генералізованих септичних форм.

Оновлено перелік адмінідстративних послуг ЦНАП

ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ

1. Рішення 2475 від 10.07.2020 р. Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом продажу на електронних аукціонах в 2020 році 2. Рішення 2476 від 10.07.2020 р. Про надання дозволу на відчуження об'єктів комунальної власності Чабанівської селищної ради

ОГОЛОШЕННЯ

До відома жителів вулиць Садової та Озерної в с. Новосілки!

Всього статей: 114