Швидкими темпами продовжуються роботи з благоустрою в Чабанах та Новосілках Києво-Святошинського району Київської області, згідно затвердженої Чабанівською селищною радою Програми соціально-економічного розвитку населених пунктів.
На цей раз голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв провів чергову робочу нараду та разом з працівниками апарату ради виїхав на соціальні об’єкти, особисто проконтролював якість робіт та строки виконання по встановленню декоративної бруківки на пішохідних зонах та нових сучасних призупинкових комплексів.
Голова селищної ради також проводив зустрічі з представниками громади, оперативно реагував на їхні пропозиції та побажання.
На даному етапі проводяться роботи по благоустрою нового призупинкового комплексу в Новосілках «Центр», вже встановлені нові призупинкові комплекси в Чабанах на зупинках «Вулиця Юності», «Вулиця Покровська» та «Селищна рада». Сучасні павільйони обладнані економічно зберігаючим LED освітленням, безкоштовним WiFi з можливістю телевізійної трансляції слугуватимуть членам громади та даватимуть захист від негоди і спеки.
Нова бруківка на цей раз встановлена біля будинку по вулиці Машинобудівників, 1-Б (1-3 під’їзди) та на початку пішохідної зони по вулиці Машинобудівників від Одеської траси, тротуару до пішохідного мосту в Чабанах, а також вздовж пішохідної зони біля Будинку Культури (Культурно-мистецький Центр)та парку по вулиці Васильківській, пішохідного тротуару біля будинків за адресою вулиця Садова,4 та 6 в Новосілках.
Ще багато робіт по благоустрою є запланованими, розробляється проектно-кошторисна документація та в скорому часі будуть втілені у життя.
Приємно бачити як оновлюються наші населені пункти та як виконуються один за одним пункти передвиборчої Програми ОЛЕКСАНДРА КИРИЗЛІЄВА, який отримав високу довіру у людей бути обраним селищним головою Чабанів та Новосілок.
РАЗОМ ЗРОБИМО ЧАБАНИ ТА НОВОСІЛКИ КРАЩИМИ!

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради