ОГОЛОШЕННЯ!!!

До відома жителів смт Чабани та с. Новосілки! В середу 24 червня 2020 року в смт Чабани буде відсутнє постачання електроенергії у зв’язку з ремонтними роботами ТП-1030 по вулицям Покровська, Центральна, житловий масив Яблуневий, Машинобудівників,1, пожежне депо з 9:00 до 20:00.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

До уваги споживачів селища Чабани та села Новосілки! Доводимо до вашого відома, що Керуючі компаній мають намір з січня 2020 року здійснити зміну тарифів на послуги з центрального водопостачання та водовідведення для населення, бюджетної сфери і комерційних підприємств

НЕ ДОПУСТИМО ВВЕДЕННЯ В ДІЮ ТАРИФІВ, ЕКОНОМІЧНО НЕ ОБГРУНТОВАНИХ!

На 30-й черговій сесії Київської обласної ради від 19.09.2019 року ухвалено рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії Комунальному підприємству «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, Комунальному підприємству Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницька тепломережа», яким встановлено тарифи для населення (у т.ч. смт Чабани) на рівні 2659,00 грн/ Гкал, що є на сьогодні найвищими в Україні.