ГОЛОВА ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ РАЗОМ З ПРЕДСТАВНИКАМИ АПАРАТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТА КЕРІВНИКАМИ МІСЦЕВИХ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ, ПЕРЕВІРИВ ТЕХНІЧНИЙ СТАН ТЕХНІКИ.

Голова Чабанівської селищної ради ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ разом з представниками апарату селищної ради та керівниками місцевих комунальних підприємств, перевірив технічний стан техніки, яка знаходиться на балансі комунальних підприємств та її готовність до осінньо-зимового періоду.

ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ В ЧАБАНАХ ТА НОВОСІЛКАХ

Швидкими темпами продовжуються роботи з благоустрою в Чабанах та Новосілках Києво-Святошинського району Київської області, згідно затвердженої Чабанівською селищною радою Програми соціально-економічного розвитку населених пунктів.

Увага оголошення