В ЧАБАНАХ ЗАПОЧАТКОВАНО ТРАДИЦІЮ ПРОВЕДЕННЯ ЩОРІЧНОГО ФЕСТИВАЛЮ «БІЛЬШЕ, НІЖ МАМА»
МАМА….найрідніша та найдорожча людина в світі, Берегиня сімейного вогнища… Та, яка дала життя, виховала, навчила та виростила…Та, яка є поруч з народження, з перших кроків… Та, яка проводжає у доросле життя…і завжди поруч, не дивлячись на відстані та стрімкий біг часу…
Сьогодні в Чабанах, за сприяння голови Чабанівської селищної ради, почесного голови ГО «Розвиток Київщини» Олександра Киризлієва започаткована нова традиція проведення Першого сімейного фестивалю «БІЛЬШЕ, НІЖ МАМА»! Захід проводиться на підтримку сімей, матерів, які виховують дітей, пропогує повагу до Матері, як Берегині Роду, вчить шанувати сімейні цінності. У своєму зверненні до присутніх, при відкритті фестивалю, Олександр Киризлієв зазначив, що для Чабанівської селищної ради є одним із пріоритетних напрямків -підтримка сімей та молоді, створення сприятливих та комфортних умов для їх розвитку та проживання на території Чабанівської селищної ради, підтримка розвитку мистецтв, культури та спорту.
Голова ради вказав, що він є дуже радий з того , що у нас в Чабанах проживають ініціативні мами, які готові приймати участь у різноманітних проектах на території населеного пункту.
В програмі заходу відбулися майстер –класи… Для дорослих, серед яких техніка заплітання волосся, догляд за шкірою малюка та дорослого, основи щоденного макіяжу, основи догляду за дитиною та вміння правильно підібрати одяг та взуття, плетіння з паперової лози,техніка виготовлення прикрас з фоамірану. Обмін дитячими речами, одягом, іграшками, книгами. Допомога дітям з інтернатів та дитячих будинків.
Для дітей були передбачені майстер-класи з повітряними кульками, аквагрим, блискучі тату, шоколадний фонтан, ігрова зона для найменших, генератор мильних бульбашок, майстер –класи від дитячих клубів «Грамотійко» та «Рижий Кіт».
Також у програмі заходу були яскраві фотозони та безкоштовні цифрові знімки від фотографів, ярмарка handmade та корисні солодощі, лотерея з подарунками, ігри та конкурси.
Місцем проведення не випадково обрано зелену паркову зону відпочинку біля озера, адже Чабани є екологічно чистим місцем для проживання людей.
Приємно зазначити, що в Чабанах є багато ініціативних, не байдужих та дієвих мам, які знаходять час не тільки для догляду за власними дітьми, але займаються і громадською роботою.
Материнство, дійсно, відкриває свої таланти!
Висловлюємо слова вдячності ініціаторам та організаторам заходу,- мамам Чабанів, а саме Людмилі Іванчук, Ользі Іщенко та Олені Голик.
Захід відбувся за підтримки Чабанівськоі селищноі ради, ТМ Малятко, ЖК Садочок, ОК Print, Вода Феофанівська.
ВІТАЄМО З ПЕРШИМ ФЕСТИВАЛЕМ «БІЛЬШЕ НІЖ МАМА»!
БАЖАЄМО УСПІХІВ ТА ПОДАЛЬШОГО РОЗВИТКУ!

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради