ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ ТА ДНЯ МОЛОДІ УКРАЇНИ

В Центрі культури та дозвілля Чабанів відбулися урочисті заходи до Дня Коституції та Дня молоді України.

Вітання від голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва з нагоди державного свята-Дня Конституції України та свята Дня молоді України всім присутнім передав заступник голови з гуманітарних питань та соціальної політики Олег Наумчук, який наголосив на важливості дотримання прав та свобод людини, гарантовані в нашій Державі Основним Законом-Конституцією України. Проінформував представників громади про роботи з благоустрою та розвитку інфраструктури, що проводяться Чабанівською селищною радою, задля створення комфортних умов проживання для жителів Чабанів та Новосілок. Вказав на важливість підтримки розвитку освіти, культури, мистецтв та спорту, створення гарних умов для навчання, виховання та розвитку нашої молоді.

Колектив Центру культури та дозвілля Чабанів підготував чудову концертну програму заходу.

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради