БІЛЬШЕ НІКОЛИ…ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ…

У ці травневі дні Україна відзначає День пам'яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Для українців це не тільки День Перемоги над нацизмом, це - день всенародної пам’ті, день вшанування численних жертв війни та день, що уособлює в собі національну боротьбу за право на власну державу, свободу та незалежність.

ШАНОВНІ ЛЮБІ ЖІНКИ!

Від імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто щиро поздоровляю Вас із прекрасним весняним святом - Міжнародним жіночим днем,- 8-го Березня!

ГОЛОВА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДР ТЕРЕЩУК ВІДВІДАВ смт ЧАБАНИ та с. НОВОСІЛКИ ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

В рамках робочої поїздки голова Київської обласної адміністрації Олександр Терещук разом з головою Києво-Святошинської РДА Мирославою Смірновою та головою Києво-Святошинської районної ради Вадимом Гедульяновим відвідали смт Чабани та с. Новосілки Чабанівської селищної ради.