Вітаємо парафію Свято-Троїцького Храму в Чабанах та її настоятеля о. Мирослава з нагоди Храмового свята!
З давніх часів свято Покрови духовно об"єднує наш народ, вселяє в нього віру у покровительство та захист Божої Матері за людський рід, мир та добро на нашій землі.
Це свято уособлює доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.
Наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею і покровителькою. Звертаючись до неї, вони казали: «Покрий нас чесним своїм покровом та ізбави нас від усякого зла». Свято Покрова Божої Матері є особливим святом материнської турботи про своїх дітей.
Слова шани та вдячності мужнім захисникам нашої держави в сьогоднішні дні, воїнам АТО, учасникам бойових дій. Щодня цілісність нашої держави боронять мужні бійці - справжні герої та патріоти .
Щиро бажаю всім нам мирного неба та родинного благополуччя, успіхів у всіх справах та починаннях, здійснення планів і виконання поставлених завдань, Божих Благословінь, Покрову та захисту від Божої Матері!

З повагою голова Чабанівської селищної ради
Почесний голова ГО «Розвиток Київщини» Олександр Киризлієв