Апарат ради





Бондар Юрій Миколайович

Бондар Юрій Миколайович

Перший заступник селищного голови з питань роботи виконавчих органів

Освіта: вища

Пахомова Оксана Олександрівна

Пахомова Оксана Олександрівна

Заступник селищного голови з фінансових питань - головний бухгалтер

Освіта: вища




Бардис Олег Миколайович

Бардис Олег Миколайович

Заступник селищного голови з житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля.

Освіта: вища

Макарська Наталія Петрівна

Макарська Наталія Петрівна

Секретар виконавчого комітету, керуюча справами

Освіта: вища


Стадник Раїса Володимирівна

Стадник Раїса Володимирівна

Інспектор з кадрових питань.

Освіта: вища


Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)



Батіщева Тетяна Вікторівна

Батіщева Тетяна Вікторівна

Керівник ЦНАП (державний реєстратор)

Освіта: вища

Коваленко Дмитро Вікторович

Коваленко Дмитро Вікторович

Заступник керівника ЦНАП

Освіта: вища


Петруньок Олександр Володимирович

Петруньок Олександр Володимирович

Державний реєстратор ЦНАП

Освіта: вища

Мацібора Віолета Сергіївна

Мацібора Віолета Сергіївна

Державний реєстратор ЦНАП

Освіта: вища



Адамович Інна Андріївна

Адамович Інна Андріївна

Адміністратор ЦНАП

Освіта: вища

Гуменюк Олексій Володимирович, , вища

Гуменюк Олексій Володимирович

Адміністратор ЦНАП

Освіта: вища


Мельник Людмила Анатоліївна

Мельник Людмила Анатоліївна

Адміністратор ЦНАП

Освіта: вища

Рудюк Олексій Володимирович

Рудюк Олексій Володимирович

Адміністратор ЦНАП

Освіта: вища


Джемесюк Лілія Петрівна

Джемесюк Лілія Петрівна

Адміністратор ЦНАП

Освіта: вища

Кондратюк Світлана Григорівна

Кондратюк Світлана Григорівна

Адміністратор ЦНАП

Освіта: вища



Відділ містобудування та архітектури



Воронюк Денис Федорович

Воронюк Денис Федорович

Начальник відділу містобудування та архітектури

Освіта: вища

Коструба Михайло Васильович

Коструба Михайло Васильович

Спеціаліст І категорії відділу містобудування та архітектури

Освіта: середня


Відділ соціального захисту



Оберемок Тетяна Валеріївна

Оберемок Тетяна Валеріївна

Головний спеціаліст

Освіта: вища

Микитенко Людмила Василівна

Микитенко Людмила Василівна

Спеціаліст І категорії

Освіта: вища



Відділ освіти



Козоріз Оксана Сергіївна

Козоріз Оксана Сергіївна

Головний спеціаліст відділу освіти

 Панкова Ірина Олександрівна

Панкова Ірина Олександрівна

Спеціаліст відділу освіти



Відділ бухгалтерського обліку та звітності



Крижна Наталія Михайлівна

Крижна Наталія Михайлівна

Головний спеціаліст - бухгалтер

Освіта: вища

Сташків Оксана Віталіївна

Сташків Оксана Віталіївна

Головний спеціаліст - бухгалтер

Освіта: середня



Відділ публічних закупівель



Балан Єлизавета Василівна

Балан Єлизавета Василівна

Начальник відділу публічних закупівель

Освіта: вища

Мануілова Майя Миколаївна

Мануілова Майя Миколаївна

Старший інспектор

Освіта: вища



Загальний відділ



Пилипчук Євгенія Вікторівна

Пилипчук Євгенія Вікторівна

Начальник загального відділу

Освіта: вища

Валовненко Юлія Володимирівна

Валовненко Юлія Володимирівна

Головний спеціаліст загального відділу

Освіта: вища


Каптуровська Марина Анатоліївна

Каптуровська Марина Анатоліївна

Секретар керівника

Освіта: вища

Топчій Валентина Миколаївна

Топчій Валентина Миколаївна

Діловод

Освіта: вища



Юридичний відділ



Гарагуля Надія Олексіївна

Гарагуля Надія Олексіївна

Начальник юридичного відділу

Освіта: вища

Чубко Яна Сергіївна

Чубко Яна Сергіївна

Головний спеціаліст-юрист

Освіта: вища



Відділ земельних ресурсів



Мацібора Богдан Олександрович

Мацібора Богдан Олександрович

Начальник відділу земельних ресурсів

Освіта: вища

Плиска Ольга Анатоліївна

Плиска Ольга Анатоліївна

Спеціаліст І категорії - землевпорядник

Освіта: вища



Служба у справах дітей та сім'ї



Курінна Ніна Петрівна

Курінна Ніна Петрівна

Начальник Служби у справах дітей та сім'ї

Освіта: вища

Кузнєцова Наталія Миколаївна

Кузнєцова Наталія Миколаївна

Спеціаліст І категорії - психолог

Освіта: вища


Сектор культури, молоді та спорту


Подолянець Роман Іванович

Подолянець Роман Іванович

Завідувач сектору

Освіта: вища

Михайленко Роман Васильович

Михайленко Роман Васильович

Спеціаліст І категорії сектору

Освіта: вища


Дишлева Катерина Миколаївна

Дишлева Катерина Миколаївна

Спеціаліст І категорії сектору

Освіта: вища



Сектор цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та військово-облікової роботи


Янишпільський Михайло Петрович

Янишпільський Михайло Петрович

Завідувач сектору

Освіта: вища



Адміністративно-господарський сектор


Савчук Володимир Валентинович

Савчук Володимир Валентинович

Старший інспектор з благоустрою

Освіта: вища

Царьова Ірина Геннадіївна

Царьова Ірина Геннадіївна

Старший інспектор

Освіта: вища