РОБОТА З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

На території селищної ради, як і раніше, функціонують три громадські організації ветеранів війни та праці – дві в с. Новосілки та одна – в смт Чабани. Ветеранські організації є в цен­трі уваги селищної ради, а їх очільники завжди проявляють активну громадську позицію, співпрацюють з селищною ра­дою, благодійними організаціями, фондами тощо.

У 2018 році, за поданням го­лів ветеранських організацій, відзначалися Чабанівською селищною радою ветерани з нагоди ювілейних дат та ви­значних подій, відповідно до Програми «Турбота».

Ветерани війни та праці у 2018 р., за підтримки громад­ської організації «Розвиток Київщини» та Чабанівської селищної ради, мали змогу відвідали православні святині Чернігівщини (маршрут «Ко­зелець – Чернігів – Батурин»), здійснити екскурсії з нагоди 1030 – річчя Хрещення Ки­ївської Русі до Межигір’я (на Київщині).

Ветерани, люди похилого віку, працівники комуналь­ної сфери, дошкільних уста­нов мали змогу відвідати без­коштовно концерти за участю відомих народних артистів України, які організовувалися в районному Будинку культури за підтримки Громадської орга­нізації «Розвиток Київщини».

До святкових та пам’ятних дат проводилися зустрічі з ве­теранами, надавалися продук­тові набори, була підтримка в проведені благодійної акції з роздачі городнього насіння овочевих культур.

У звітному році Чабанівська селищна рада сприяла в пра­цевлаштуванні непрацюючих громадян соціально незахище­них категорій.

За участю настоятелів Церков релігійних громад, громадських представників, Чабанівська се­лищна рада організовувала за­ходи, які присвячені 4-й річни­ці трагічних подій на Майдані. У пам’ятні дні покладалися вінки та квіти, відправлялися панахиди в смт Чабани на мо­гилі загиблого на Майдані Ге­роя Небесної Сотні – Сергія Бондарєва.

Організовувалися жалоб­ні заходи до Дня вшанування пам’яті жертв голодомору та трагічних подій аварії на Чор­нобильській АЕС.