РОБОТА З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

На території селищної ради, як і раніше, функціонують три ветеранські організації –дві в с. Новосілки та одна – в смт. Чабани. Ветеранські організації на чолі з їх керівниками активно займаються громадською роботою, співпрацюють з селищною радою, благодійними організаціями, фондами.
У 2017 р. за моєї особистої ініціативи було урегульовано питання щодо відзначення членів ветеранських організацій з нагоди ювілейних дат та визначних подій відповідно до Програми «Турбота». Для цього була проведена масштабна робота по збору інформації. Зібрано документи, уточнено списки членів всіх ветеранських організацій за пільговими категоріями.
Чабанівська селищна рада провела ремонт приміщення ветеранської кімнати в с. Новосілки та облаштувала новими меблями та побутовим обладнанням. Також було встановлено бойлер для підігріву води. Приміщення стало сучасним та комфортним для проведення різноманітних заходів, зустрічей з представниками громади.
Ветерани війни та праці у 2017 р., за підтримки Чабанівської селищної ради мали змогу здійснювати екскурсії по визначним історичним місцям Києва та областей України. Побували в музеї Ікон м. Радомишль Житомирської області, відвідали Олександрійський парк м. Біла Церква, музей Великої Вітчизняної війни в с. Петрівці Вишгородського району, в с. Ковалівка на Київщині, відвідали православні святині Чернігівщини, а також відомий дендро-парк «Софіївка» в м. Умань.
Відвідали музеї та виставки Києва.

Завдяки співпраці з благодійними організаціями в минулому році тричі проводилися виїзні комплексні медичні огляди висококваліфікованими фахівцями. Крім цього, було організовано один комплексний медогляд для людей похилого віку на базі Новосілківської медичної амбулаторії. Людям з обмеженими фізичними можливостями були вручені інвалідні візки, ходунки та окуляри.
Відкриття в 2017 році на території Чабанівської селищної ради (в смт. Чабани) відділення пенсійного фонду, стало ще однією зручністю для наших мешканців.
До святкових та пам’ятних дат проводилися урочисті зустрічі з ветеранами, надавалися продуктові набори, гуманітарна допомога, була підтримка в проведені благодійної акції з роздачі городнього насіння овочевих культур.
Проводиться постійна інформаційно-агітаційна робота з питань залучення молоді до служби за контрактом в Національній Гвардії України, Національній Поліції України, Міністерстві Надзвичайних Ситуацій України.

У звітному році Чабанівська селищна рада сприяла в працевлаштуванні непрацюючих громадян соціально незахищених категорій.
За участю настоятелів Церков релігійних громад, громадських представників, Чабанівська селищна рада організовувала заходи, які присвячені трагічним подіям на Майдані. У пам’ятні дні покладалися вінки та квіти, здійснювались панахиди в смт. Чабани на могилі, загиблого на Майдані Героя Небесної Сотні – Сергія Бондарєва.
Організовувалися жалобні заходи до Дня вшанування пам’яті жертв голодомору та трагічних подій аварії на Чорнобильській АЕС.
Наприкінці минулого року представниками Чабанівської селищної ради разом з духовенством було закладено Пам’ятну Капсулу в уже збудований фундамент майбутнього православного Храму в смт. Чабани.