СФЕРА З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Робота в цьому напрямі координувалася виконавчим комітетом Чабанівської селищної ради та безпосередньо її представником - заступником селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики.
  На території селищної ради, як і раніше функціонують три ветеранські організації –дві в с. Новосілки та одна – в смт. Чабани. Ветеранські ради на чолі з їх керівниками – головами громадських організацій активно займаються громадською роботою, співпрацюють з селищною радою, благодійними організаціями, фондами. Чимало членів цих організацій беруть участь у волонтерському русі, допомагають готувати продукти для наших воїнів в зону АТО, працюють в Кухарському батальйоні «Разом Сила», який знаходиться в с. Новосілки, при Церкві Різдва Пресвятої Богородиці.
  Ветерани війни та праці у 2016 р. за підтримки Чабанівської селищної ради відвідали деякі визначні історичні місця нашої України, побували в музеї ляльок, відвідали виставку ікон.
  До дня інвалідів надавалися пайки, гуманітарна допомога.
  Вітали ветеранів, за підтримки селищної ради з нагоди круглих та ювілейних дат з дня народження. До 90-річчя села Новосілки, було відзнчено Подяками та грошовими преміями довгожителів, у т.ч. Дегтерову Марію Степанівну, Устимович Уляну Степанівну, Козій Марію Кирилівну, Пасічника Івана Микитовича.
  У районному Будинку культури пройшли заходи для наших учасників бойових дій в зоні АТО. За ініціативи селищного голови та за сприянням Національної Академії аграрних наук України в особі Президента НААН України – Гадзала Я.М., 25 –ти учасникам АТО, нашим мешканцям та сусіднього села Гатне були вручені свідоцтва про право власності на земельні ділянки.. Також були вручені ключі від квартири нашому мешканцю, учаснику АТО – Андрію Коваленко. Квартира виділена забудовником масиву «Чабани- квартал», за сприянням Чабанівської селищної ради.
  Чабанівська селищна рада, за участю настоятелів Церков релігійних громад, громадських представників організовує заходи, які присвячені трагічним подіям на Майдані восени 2013 року та в лютому 2014 р. У пам’ятні дні покладаються вінки та квіти, здійснюються панахиди в смт. Чабани на могилі, загиблого на Майдані Героя Небесної Сотні – Сергія Бондарєва.
  Організовувалися жалобні заходи до Дня вшанування пам’яті жертв голодомору. На ці заходи приходять люди без запрошень різного віку: як ті, що ще пам’ятають страшні події в історії, їх пережили, так і ті, хто знають про голодомор із телевізорів, книг та переказів.