Ще чотири роки тому міжнародна велогонка Horizon Park Race For Peace проходила в Голосіївському районі міста Києва, але вже три роки, як вона поміняла своє місце базування і переїхала в селище міського типу Чабани, Києво-Святошинського району, Київської області.

Завдяки спільним старанням Чабанівської селищної ради в особі її голови Олександра Киризлієва та Президента Федерації велоспорту України Олександра Башенка вдалося здійснити давній задум та відремонтувати славетне «Олімпійське кільце», яке було побудоване для тренувань радянських велосипедистів до Олімпійських ігор 1980-го року. Після розпаду Радянського Союзу ця легендарна велотраса довгий час пустувала, в результаті чого була частково зруйнована під впливом часу.

У 2016-2017 роках за ініціативи селищного голови на «Олімпійському кільці» було започатковано роботи по відновленню велотреку. На першому етапі робіт було відновлено технічний паспорт даної ділянки велотраси та проведений косметичний ремонт , розчищено трасу від сміття та стихійних заростей.

На сьогоднішній день проведено капітальний ремонт велотреку з повною заміною асфальтного покриття. На завершальному етапі роботи по облаштуванню бордюрів та підсипанню обочин грунтом.
Тепер традиційна, щорічна міжнародна велогонка остаточно повернеться на свій історичний маршрут в Чабанах! Велотраса стане зручною та комфортною для спортсменів, адже проходить через живописну природну садово-паркову місцевість Чабанів.

«Вже в четвертий раз ми готуємось приймати весною-2019троку на території Чабанів міжнародну велогонку Race Horizon Park. Це є великою честю для нас та знаковою подією», - зазначає Олександр Киризлієв, голова Чабанівської селищної ради. «Мешканці Чабанів з нетерпінням чекають початку змагань, - велогонка найвищого рівня вже стала візитною карткою для нашого селища. Але для нас престижні змагання - це не тільки видовище, а й стимул для подальшого розвитку населеного пункту: ремонту доріг, покращення інфраструктури та благоустрою. Гонка Horizon Park Race For Peace в селищі Чабани своєю ідеологією підтверджує те, що за межами міста Києва життя не закінчується, а тільки продовжується, тому ми є дуже радими бути частиною цих престижних велозмагань».

Олександр Киризлієв також висловив особисті слова вдячності депутату Київської обласної ради Роману Володимировичу Буковському та Київській обласній раді за ініціативу, порозуміння та сприяння у виділенні коштів для співфінансування проекту по відновлення асфальтного покриття велотреку в Чабанах.

Слід зауважити, що Чабанівською селищною радою разом з ГО «РОЗВИТОК КИЇВЩИНИ» приділяється велика увага розвитку спорту на території населених пунктів Чабанів та Новосілок, створенню належних умов для здорового способу життя населення.

Відтепер місцеві спортсмени разом з вихованцями дитячої спортивної секцією з велоспорту BMX, яка діє при Новосілківській загальноосвітній школі і є єдиною та унікальною у своєму напрямку на всю Київську область, зможуть також проводити свої тренування на території Чабанівської селищної ради.

З повагою, Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради