Осінній період був напруженим та досить складним у роботі Комунального підприємства «Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг». Така напруженість та особлива відповідальність працівників підприємства пояснюється тим, що паралельно з виконанням поточних робіт, розпочалася активна підготовка до опалювального сезону, На виконання вищезазначеного, а також за дорученням голови Чабанівської селищної ради, виконавчого комітету, підприємство здійснювало заходи з підготовки котельні та мереж до опалювального сезону, в тому числі ревізії запірної арматури в теплових камерах на житлових будинках.
На відрізку 60 ти метрів до будинку № 19 по вулиці Садова та на відрізку від дитячого садочку в с. Новосілки до житлового будинку № 6 по вулиці Садова (40 метрів), підприємством було замінено старі труби на нові, поліпропіленові.
Також відремонтовано ділянку застарілої теплової мережі біля житлового будинку № 12 по вулиці Озерна.
У рамках проведення заходів з енергозбереження, для збереження тепла в будинках, встановлені нові двері у підвалах житлових будинків № 2 та № 4 по вул. Садова. Також, у цих будинках, завершені роботи по заміні теплової ізоляції внутрішньобудинкових тепломереж.
Відремонтовано вхідні двері та встановлено навіс в Новосілківській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
Комунальне підприємство дбає про благоустрій прибудинкових територій. Облаштовано тротуарну доріжку біля будинку № 14 по вулиці Садова та майданчики для сушки білизни за адресами Озерна 6, Нова 3, Садова 19 та Садова 14. Прибирання листя, видалення аварійних дерев, чагарників, сухостою, догляд за висадженими молодими зеленими насадженнями тощо - постійна робота комунальників в осінню пору.
Для усунення затікань та зниження вологості зроблено вимощення навколо будинків №№ 3, 7, 9 та 11 по вул. Садова. Встановлено «козирки» над вікнами та входами в підвали житлових будинків №№ 1;5;7;9 та 11 по вул. Садова та в будинок № 97 по вул. Васильківська.
З метою зменшення аварійних відключень електричної енергії, зроблено косметичний ремонт та вимощення трансформаторних підстанцій № 591 та № 183, що обслуговують житлові будинки по вул. Озерна.  Нагальною проблемою, яка стоїть перед підприємством - є стан покрівель багатоквартирних будинків. Над цією проблемою ми працюємо. Наразі проводиться капітальний ремонт покрівлі будинку № 3 по вулиці Садова. Кошти для проведення покрівельних робіт виділено Чабанівською селищною радою з місцевого бюджету. На даний час комунальниками спільно з депутатами відповідних округів проводиться огляд, систематизація та збір інформації по стану житлового фонду багатоквартирних будинків населеного пункту, що дасть змогу включити необхідні
роботи в план заходів щодо їх реалізації в 2019 - 2020 роках.
З настанням зими та першими снігопадами, працівники комунального підприємства активно включились в роботу з прибирання снігу. Заздалегідь була за
готовлена техніка та піщано-соляна суміш.
Комунальне підприємство вітає всіх з Новим роком та Різдвяними Святами! Миру вам, здоров’я, комфорту, тепла та затишку!

Олександр Федченко