Дозвольте від щирого серця привітати вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим, побажати миру, любові, тепла і затишку в ваших оселях!
2018 рік, який відійшов в історію, для працівників комунального господарства був нелегкий, насичений подіями та напруженою працею.
Аналізуючи зроблене за минулий рік, можна сказати, що заплановані роботи виконані майже на 90 %. Працівники комунального підприємства добре
справлялися з неплановими роботами, пов’язаними з аварійними ситуаціями, іншими непередбачуваними обставинами тощо.
Дякуємо Громадській Організації «Розвиток Київщини», що інформацію про проведені роботи комунальників, організація розміщує на сторінках своєї газети.
З початком осені робіт у комунальників не зменшилось: прибирали листя, готували техніку та внутрішньо-будинкові мережі до опалювального сезону, заготовляли піщано-соляну суміш.
Також замінено ділянку тепломережі на вводі в будинок 1-А по вул. Юності на сучасну поліетиленову трубу з утеплювачем.
Встановлено огорожу на клумбах біля І та ІІ під’їздів будинку №1 по вул. Юності. Спеціалізованою технікою очищено та промито ділянку каналізаційної мережі від V під’їзду будинку № 1 по вул. Юності до бойлера №2 біля будинку 6В по вул. Машинобудівників, та ділянку від ІІІ під’їзду будинку №6 по вул. Машинобудівників до КНС №1.
Працівниками підприємства замінено застарілу каналізаційну мережу на поліетиленову по всьому підвальному приміщенні в будинку №6-А по вул.
Машинобудівників. Усунута аварія мережі теплопостачання будинку по вул. Покровська, 9 з заміною на трубопроводи з поліпропілену. Два місяці опалювального періоду пройшли в штатному режимі. Через аварію на теплотрасі по вул. Покровській, виникли проблеми з надлишком повітря
в системах опалення в будинках №1 та №1-А по вул. Юності. З метою недопущення подібного, за визначенням спеціалістів, необхідно встановити в будинку індивідуальний тепловий пункт з модульним блоком, що передбачає циркуляційні насоси з сучасною автоматизацією та обліком споживання теплової енергії.
Наразі це питання вивчається. У жовтні та листопаді 2018 року проведено заміну лічильників електроенергії в будинках №1 по вул. Одеське шосе, №2-А та
6-А по вул. Машинобудівників, № 1 по вул. Юності, на водогосподарстві та каналізаційно-насосних системах (всього 12 штук).
У листопаді минулого року придбаний глибинний насос, який змонтований в артезіанській свердловині Юрського водонасосного горизонту, що дало
змогу забезпечити подачу питної води до 30м3/годину. Розпочаті роботи по заміні даху на металочерепицю на будинку № 1-А по вул. Юності.
За підтримки селищної ради та селищного голови О.Ф. Киризлієва виконані роботи по заміні асфальтного покриття та тротуарів на сучасну дорожню бруківку
біля будинків по вул. Юності, 1 та Юності, 1А, облаштовані тротуари та клумби, висаджені дерева та кущі. Надія на безсніжну зиму для наших працівників виявилася марною і вже 1 грудня, як по розкладу, почалася заметіль. Але вчасно підготовлена спецтехніка та натхненна праця працівників підприємства роблять свою справу – дороги, перехрестя, тротуари швидко та оперативно розчищаються від снігу. Зазначимо, завжди приємно чути від мешканців селища слова вдячності за нашу роботу та вчасне прибирання снігу.

Іван Ситник