День захисника України —це свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у День Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва.

Особливі привітання парафії Свято-Троїцького Храму в Чабанах та духовному пастирю і настоятелю о. Мирославу з нагоди Храмового свята!

З давніх часів свято Покрови духовно об"єднує наш народ, вселяє в нього віру у покровительство та захист Божої Матері за людський рід, мир та добро на нашій землі.

Традиційно, у свято Покрови ми відмічаємо День Українського козацтва. Козацтво завжди було однією з найяскравіших сторінок української історії, на славному прикладі якої виховується почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців.
Українське козацтво-це переможна віха в історії і велика гордість нашого народу, душа України , її надія та оберіг.

Особливі слова шани та вдячності мужнім захисникам нашої держави в сьогоднішні дні, воїнам АТО, учасникам бойових дій. Щодня цілісність нашої держави боронять мужні бійці, справжні герої та патріоти рідної Держави.
Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких та рідних– у ваших надійних та сильних руках.

Свято Покрова Божої Матері є особливим святом материнської турботи про своїх дітей. Сьогодні ми хочемо обгорнути молитвою та вкласти у її всемогутні покровські долоні Богородиці кожну солдатську матір, усі родини наших військовослужбовців, їхніх дружин, дітей, братів і сестер, усіх волонтерів та людей доброї волі, які живуть невтомною турботою про захисників нашої Вітчизни. Вони, наші солдати і офіцери, є сьогодні втіленими ангелами-охоронцями України, які собою, душею і тілом захищають нас від ворожих куль і снарядів, захищають цілісність кордонів та незалежність нашої Держави.

З Днем Захисника України! Прийміть найщиріші вітання з найкращими побажаннями наснаги, сили, добра, сімейного благополуччя, невичерпної енергії та миру! Нехай береже усіх нас Господь та Пресвята Богородиця! Нехай милостивий Бог благословить наш народ миром, добром та додає сил для здійснення та звершення нових справ в ім"я процвітання України!
Святкові урочисті заходи з нагоди трьох величних свят, відбулися в Центрі культури та дозвілля Чабанів.
Серед почесних запрошених гостей учасники бойових дій в зоні АТО разом з родинами, настоятель Свято-Троїцького Храму о.Мирослав, представники громадських, профспілкових та ветеранських організацій Чабанів і Новосілок.
Святкові заходи розпочалися урочистим виконанням Державного Гімну. Учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів, які відстоювали свободу та незалежністьУкраїни.
Святкові вітання воїнам та всім присутнім передали члени Виконавчого комітету Чабанівської селищної ради Юрій Бондар та Наталія Макарська, а також виконали доручення Києво-Святошинського військового Комісара та вручили всім присутнім воїнам АТО, учасникам бойових дій пам"ятні медалі "Ветеран війни" за патріотизм та захист України. Акцентували увагу всіх присутніх батьків на необхідності виховання дітей та підростаючого покоління у дусі патріотизму та любові до рідного краю, шанування сімейних та родинних цінностей.
Творчі колективи Центру культури та дозвілля підготували чудову святкову програму.

З повагою, голова Чабанівської селищної ради, Олександр Киризлієв